Informacje nt przetwarzania danych osobowych (RODO) / plików cookies » szczegóły

{AE_MOTTO}

{AE_MOTTO_OPIS}

{AE_NAWIGACJA}


Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Nasi Partnerzy

"Efekty dotychczasowej współpracy z firmą ASTE pozwalają polecić ją jako profesjonalnego i sprawdzonego doradcę w zakresie projektowania, wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania organizacjami".

rekomendacja BSI Management Systems

Współpraca partnerska z innymi instytucjami

 • Det Norske Veritas i DNV Business Club

  DNV Business Club - to inicjatywa jednostki certyfikacyjnej Det Norske Veritas Poland adresowana do firm oraz osób zajmujących się zawodowo doradztwem w obszarze systemów zarządzania lub wspomagających zarządzanie, a także szkoleniami w tych obszarach.

  Firma ASTE należy do klubu od początku jego działalności.

  Klub ma charakter zamknięty, tzn. prawo członkowstwa nabywa się poprzez zaproszenie, które wychodzi ze strony DNV. Do klubu mogą być zapraszani przedstawiciele nauki wspierający działania biznesowe, których rozwiązania znalazły praktyczne zastosowanie. Zaproszenie jako dowód uznania osiągnięć kandydata odbywa się na podstawie pozytywnie zweryfikowanych projektów wdrożeniowych certyfikowanych przez DNV, bądź też wspólnych projektów szkoleniowych.

 • IMQ S.A.
  imq s.a.

  IMQ S.A. jest włoską jednostką certyfikującą, zajmującą się certyfikacją systemów zarządzania oraz badaniami produktów pod względem ich bezpieczeństwa i jakości.

 • CIS - Certification & Information Security Services

  CIS - Certification & Information Security Services to międzynarodowa jednostka certyfikująco-szkoleniowa, świadcząca usługi w zakresie akredytowanej certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemów zarządzania usługami IT. W ofercie posiada szeroką ofertę szkoleń w zakresie systemów zarządzania opartych o takie normy jak ISO 27001, ISO 20000, BS 25999, wśród nich akredytowane z ramienia BMWA szkolenia Menadżer Bezpieczeństwa Informacji oraz Audytor Bezpieczeństwa Informaji, a także Konsultant ISO 20000 oraz Audytor ISO 20000, akredytowane przez itSMF - uzaną światową instytucję branży usług IT. Więcej informacji na www.cis-cert.pl

  Firma ASTE prowadzi dla CIS szkolenia "Menedżer Bezpieczeństwa Informacji".

 • British Standard Insitution Managements

  BSI Management Systems Polska Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą zajmującą się certyfikacją i szkoleniami w odniesieniu do wielu norm związanych z systemami zarządzania. Firma działa na rynku polskim oraz w krajach takich jak : Czechy , Słowacja, Litwa, Łotwa , Estonia i Rumunia.

 • ISO SILESIA - konferencje

  ISO SILESIA to cykl konferencji dot. tematyki Systemów Zarządzania Jakością na Śląsku. Konferencje odbywają się w Katowicach, mają formę wykładów, warsztatów, oraz paneli dyskusyjnych.

  Firma ASTE była jednym ze sponsorów niniejszej konferencji, przedstawiciele firmy ASTE prowadzili wykłady oraz panele dyskusyjne dot. zarządzania jakością.

 • UNIZETO TECHNOLOGIES

  Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT. Podstawowy obszar działania to projektowanie i integracja systemów, tworzenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowane technologicznie usługi IT. Firma świadczy takie usługi jak integracja systemowa i aplikacyjna , usługi przetwarzania danych, wytwarzanie oprogramowania, oraz usługi certyfikacyjne związane z podpisem elektronicznym.

 • Współpraca z nami

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z PHU "ASTE" zapraszamy do kontaktu.

  drukuj góra
  data aktualizacji: 02.01.2013, 22:01